PAPEŽSKÉ MISIJNÍ DÍLO DĚTÍ

Jeden dárek navíc pro děti v Africe

Nezapomeňte o letošních Vánocích také na ty, kteří to velmi potřebují a připravte jim Jeden dárek navíc®. Podpořte vzdělávací program pro chudé předškoláky v Zambii a přispějte na stavbu mateřské školy pro 450 chudých dětí v arcidiecézi Lusaka, ve farnosti Kaunda – Christ the King. Náklady na stavbu, materiál i práci činí přibližně 450 na jedno dítě, které bude do školky chodit. Vaše vánoční dárky prosím zavěste na vánoční misijní stromeček, který je v každé farnosti nejpozději do 31. 12. 2014, Vám, kteří takto přispějete k záchraně trpících dětí, za srdce děkuji! Více informací v příloze. Vám, kteří takto přispějete k záchraně trpících dětí, za srdce děkujeme! Více informací v příloze.

Příběhy k zamyšlení

banner_nk_mid

Slovo na cestu

Víra pro děti

banner_nk_mid

Svatá Anežka 1211-2019

banner_nk_mid

Pozvánky

banner_nk_mid

Akce pro děti a mládež

banner_nk_mid

banner_nk_mid

Počet přístupů

TOPlist