Bohoslužby budou probíhat dle rozpisu v kostelích naší farnosti.

Na základě mimořádného opatření Vlády ČR dochází od 26. dubna 2021 i ke změnám pravidel pro návštěvy bohoslužeb. Těch se budou moci věřící účastnit za podmínek, že každý účastník bude mít ochranný prostředek dýchacích cest (tj. respirátor nebo nanoroušku), budou dodrženy ve vnitřních prostorech rozestupy 2 metry – s výjimkou členů domácnosti – a účastníci si před vstupem do vnitřního prostoru dezinfikují ruce, nebyla stanovena žádná další omezení.

Bylo by vhodné se také ještě v následující týdnech zdržet používání svěcené vody a podávání rukou při pozdravení pokoje.

Aktuální změny, které se týkají církví a náboženství zveřejňuje vláda na portále covid.gov.cz v sekci “Církve a náboženství”. Zde jsou také uvedena platná nařízení, která se týkají bohoslužeb, svateb, křtin, pohřbů i poutí.  (doo.cz)

církev.cz

Text mimořádného opatření

18.6.2021 - Pá
  • 17:00  Těškovice

Za Martu Juchelkovou, manžela Václava, jejich rodiče, sourozence a za zemřelou rodinu Prokopovou. Č.18

• 18:00  Slatina

Za Kateřinu Rozbrojovou s rodinou.

19.6.2021 - So
  • 7:00  Těškovice

Za Světlušku Chabanovou, manžela Jana, syna a Boží požehnání pro živou rodinu. Č.172

20.6.2021 - Ne

12. neděle v mezidobí
    Na úmysl poděkování za zdraví a Boží požehnání a ochranu Panny Marie k 80-ti letům života a k 60-ti letům manželství.

12. neděle v mezidobí
    Za děti, které přistoupí k prvnímu svatému přijímání, za jejich rodiče a kmotry.

12. neděle v mezidobí
    Za Jana Stanovského, manželku Annu, bratra Františka, švagra Radka a rodiče z obou stran.

24.6.2021 - Čt
  • 16:00  Tísek

Slavnost Narození sv. Jana Křtitele
    Za Davida Fojtíka a prarodiče.

Slavnost Narození sv. Jana Křtitele
    Za Marii Fryčkovou, manžela, dceru Hedviku, dva zetě, vnuka a duše v očistci. Č.64

Slavnost Narození sv. Jana Křtitele
    Napoděkování Pánu Bohu za dar kněžství.

25.6.2021 - Pá
  • 17:00  Těškovice

Za Libuši Lindovskou, manžela Antonína, rodiče, Janu Lindovskou, manžela Víta, syna a za Jaromíra Boháče. Č.76
    Mše svatá pro mládež

• 18:00  Slatina

Za Aloise a Vlastu Kadulovy, rodiče a sourozence z obou stran a duše v očistci.

26.6.2021 - So

Sv. Jan a Pavel
    Poděkováníza 25 let společného života, Boží požehnání, ochranu P. Marie Ustavičné pomocido dalších let. Č.236

27.6.2021 - Ne

13. neděle v mezidobí
    Za Věru Stanovskou, manžela Ottu, syna Tomáše, rodiče z obou stran, rodinu Špirkovou, Stanovskou, Štilnerovou, Dvorčukovou, Libuši Klímkovou a duše v očistci.

Za Pavla a Emilii Šátkovy, rodiče a Boží požehnáni pro rodinu. Č.2

13. neděle v mezidobí
    Za Annu Hájkovou, manžela Bohuslava, dceru Růženku, vnuka Jirku, za švagry, švagrové a rodiče z obou stran.

29.6.2021 - Út
  • 16:00  Tísek

Slavnost sv. Petra a Pavla, apoštolů
    Děkovná mše svatá otci Pietrovi za jeho služby v naší farnosti a k jeho 15. výročí kněžského svěcení a za dar zdraví pro celou jeho rodinu.

30.6.2021 - St
  • 17:00  Tísek

Za Marii Svozilovou, manžela, dvě dcery, syna, zetě a rodiče z obou stran.

1.7.2021 - Čt
  • 16:00  Výškovice

Za Františka Jedličku, syna, dva švagry, rodiče z obou stran a duše v očistci.

Za Jenovefu Bzonkovou, manžela, oboje rodiče, syna, zetě a sourozence. Č.193

2.7.2021 - Pá
  • 16:30  Těškovice

Výstav a společná adorace Nejsvětější svátosti.
    Pobožnost k srdci Ježíšovu

Za Jaromíra Martiníka, rodiče, bratra a Boží požehnání pro živou rodinu. Č.98

• 18:00  Slatina

Za Radima Kotalu, rodiče Drahomíra a Marii, bratra Josefa, rodinu Dostálovou a duše v očistci.

• 18:30  Slatina

Výstav a společná adorace Nejsvětější svátosti.
    Pobožnost k srdci Ježíšovu

3.7.2021 - So

Svátek sv. Tomáše, apoštola
    Za zemřelou Jiřinu Kuncířovou, Luboše Novotného a duše v očistci. Č.236
    Litanie k P. Marii

4.7.2021 - Ne

14. neděle v mezidobí
    Za Annu Bohdálkovou, rodiče, švagra, Miloše Hermana a duše v očistci.

14. neděle v mezidobí
    Poděkování za dar života 80 let s prosbou o Boží ochranu do dalších let a za zemřelého manžela. Č.198

14. neděle v mezidobí
    Za Františka Lindovského rodiče z obou stran a za zemřelé členy rodiny.