Ohlédnutí za záříjovým večerem chval

„Sešli jsme se dnes na tomto místě, my, kteří věříme v Něj…“ těmito slovy začala úvodní píseň zářijového Večeru chval. Po dvou měsících prázdnin jsme se opět sešli ve slatinském kostele, abychom chválili a oslavovali Pána písní i slovem.  Rozjímali jsme nad Boží dobrotou a láskou, kterou nás náš nebeský Otec neustále zahrnuje a my z ní můžeme mnohé načerpat.

„Náš Bůh plný lásky vládne nám a je stále s námi…“  

Děkujeme všem, kteří se Večeru chval zúčastnili a srdečně zveme na ŘÍJNOVÝ VEČER CHVAL, který se bude konat opět 1. pátek v měsíci, tedy 6.10. 2017. Večer chval bude tentokrát v rámci výročí fatimských zjevení zasvěcen Panně Marii.

Přijďte a chvalte s námi.

Slatinská Schola

Příběhy k zamyšlení

banner_nk_mid

Slovo na cestu

Víra pro děti

banner_nk_mid

Svatá Anežka 1211-2019

banner_nk_mid

Pozvánky

banner_nk_mid

banner_nk_mid

banner_nk_mid

banner_nk_mid

Akce pro děti a mládež

banner_nk_mid

banner_nk_mid

Počet přístupů

TOPlist